Zpět na přehled

Prodej bytu 1+kk s vlastním parkovacím stáním v Chýni u Prahy

Evidenční číslo: 915
Typ: Řadový
Adresa: U Dráhy, Chýně, Praha-západ
Cena: 4 199 000Kč
4 199 000Kč

Popis nemovitosti

Společnost AG bydleni.cz Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí k prodeji byt 1+kk s balkónem a vlastním zkolaudovaným parkovacím stáním přímo u domu. Jedná se tedy o prodej dvou nemovitostí dohromady za uvedenou celkovou cenu. Výměry naleznete v tabulce v galerii.

Kuchyňský kout je od obývacího prostoru vkusně oddělený stěnkou s parapetem a je kompletně technologicky připravený pro instalaci linky dle představ nového majitele. K dispozici je i animovaný návrh řešení kuchyně. Byt byl minimálně využíván, takže se jedná de facto o novou nemovitost, přesto byly, před uvedením k prodeji, v koupelně zčásti vyměněny zařizovací předměty a v ceně jsou i nově zakoupená svítidla a koupelnová zrcadlová skříňka v originálním balení. Dále byly instalovány nové kvalitní žaluzie a nová mrazuvzdorná dlažba na balkóně.

Klíčovou devizou jsou velmi nízké provozní náklady doložitelné vyúčtováním; reálné celkové měsíční náklady (včetně fondu oprav) činí, v závislosti na spotřebě, 2.500 - 2.800 Kč především díky vlastnímu kvalitnímu bojleru a elektrickému kotli s termostatem a dále díky konstrukci stavby od RD Rýmařov s dosaženou nízkou hodnotou součinitele prostupu tepla stěnové konstrukce. Stavba splňuje přísné domácí i evropské normy, ať už jde o bezpečnost, nebo o protipožární ochranu. Použité technologie a konstrukce navíc zaručují domu dlouhou životnost, což dokládá i použití střešní pálené krytiny Bramac. Bezpečnost zajišťují nadstandardní vchodové dveře do domu s ochrannými lištami proti vypáčení společně s vysoce bezpečnostními bytovými dveřmi Bedex s vícebodovým zamykáním a betonem vylitými zárubněmi. Do domu je přiveden i optický kabel s dostatečnou kapacitou.

Byt je orientován na jihozápadní stranu a jak je viditelné ve fotogalerii, disponuje nádherným výhledem do zeleně a klidem, který nebude ani v budoucnu narušen, protože vzhledem k vedení vysokého napětí je další výstavba v daném místě vyloučena. K užívání náleží i oplocená předzahrádka s posezením, která je ve výhradním vlastnictví pouze osmičlenného SVJ.

Z blízké stanice pravidelné příměstské dopravy se do centra Prahy dostanete za 30 minut, stejně tak i autem, kterým jste opačným směrem za necelou hodinu v Plzni, nebo za cca 15 minut na území CHKO Český kras. Město Chýně s minipivovarem a kultivovaným rybníkem s vodou vhodnou ke koupání leží u okraje hlavního města a je plně občansky vybaveno.

Úhrnem lze říci, že se jedná o ojedinělou nabídku de facto nové nemovitosti s nízkými provozními náklady, soukromím a zároveň skvělou dostupností kamkoliv do Prahy, přitom uprostřed přírody, zeleně a čistého prostředí.

Neváhejte kontaktovat makléře pro jakékoliv další informace a domluvení prohlídky. Samozřejmostí je, v případě zájmu, zajištění financování za nejvýhodnějších podmínek.

Základní údaje

Evidenční číslo915
Typ nemovitostiByty
Upřesnění1+kk
Typ prodejeprodej
VlastnictvíOsobní
Stav inzerátuAktivní
En. náročnostC - úsporná
Podle vyhláškyVyhláška č. 78/2013 Sb.

Cena a údaje k ceně

Cena4 199 000
Měna
Složení ceny+ provize RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaU Dráhy, Chýně, Praha-západ
AdresaChýně
GPS latitude50.057768
GPS longitude14.213865

Vlastnosti, volby

Umístění v obciOkraj obce
Konstrukce budovyDřevostavba
Typ budovyŘadový
VybaveníParkování, Balkon
Vybavenost okolíKompletní síť obchodů a služeb
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace

Plochy

Užitná39 m2
Podlahová39 m2

Podlaží, počty místností

Podlaží objektu2. podlaží
Počet NP3

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Barbora Langmajer