Zpět na přehled

Prodej stavebních pozemků Dražovice u Sušice

Evidenční číslo: 901
Adresa: Dražovice, Klatovy
Cena: 5 990 000Kč
5 990 000Kč

Popis nemovitosti

Hledáte-li pozemky pro výstavbu vašeho vysněného bydlení co nejblíže přírodě, naše společnost vám nabízí v zastoupení majitele parcely v katastrálním území Dražovice, pouhých 10 kilometrů od města Sušice, ve kterém se nachází veškerá občanská vybavenost. Všechny pozemky jsou dle územního plánu určené k výstavbě - lze ověřit v územním plánu obce Dražovice.

Pozemky o celkové rozloze 3291 m2 jsou na prodej jako celek, příjezdová cesta je přímo u pozemku č. 220/1. Elektrické připojení je také na hranici pozemku, vodu lze řešit vrtem, případně napojením se na vrt na vedlejší parcele. Odpady nutné řešit ČOV, obec nemá prozatím kanalizaci a není ani plynofikována.

Na pozemcích se nachází i několik ovocných stromů a sice jabloně, třešeň, višeň, ořešák, švestka, meruňka, broskvoň, rakytníky a víno.

Parcely leží na samém okraji obce nedaleko místního rybníku, v romantické přírodě a na nich se nachází dům z 19. století. Stavba je pouze hrubá, je potřeba zcela nová střecha a kompletní rekonstrukce. Již jsou hotové základy s odpuzováním vody a na pozemku se nachází zároveň drenáž proti zavodnění. Součástí nemovitosti je vodní vrt s hloubkou 40 m, dále ČOV i elektřina. Obec není plynofikována a není zde prozatím ani kanalizace, což je řešeno již zmíněnou čističkou odpadních vod. Na místě se nachází další objekt o rozloze 25 m2 s výškou 5 m určený k přebývaní během rekonstrukce domu.

Podrobnější informace vám sdělí náš makléř. Pomoc s případným financováním za nejvýhodnějších podmínek je z naší strany samozřejmostí.

Základní údaje

Evidenční číslo901
Typ nemovitostiPozemky
UpřesněníPozemek, bydlení
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cena5 990 000
Měna
Složení cenycena k jednání, včetně právního servisu, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaDražovice, Klatovy
AdresaDražovice
GPS latitude49.220151
GPS longitude13.600178

Vlastnosti, volby

Plochy

Podlaží, počty místností

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Barbora Langmajer